thetrendandstyle.com , ülkemizin yurt dışında da tanınan moda ve lüks yaşam rehberidir.

AMACIMIZ !

Ülkemizdeki moda ve ulaşılabilir lüks yaşam sektörü ile ilgili konularda faaliyet gösteren firmaların internet teknolojisinden yüksek oranda yararlanarak, haber portalımız sayesinde ülkemizdeki ve dünyadaki konuyla ilgili tüm kişi/kuruluşlara tanıtımının yapılması.
KİMLER YARARLANABİLİR ?

Moda ve tekstil firmaları, çanta ve ayakkabı üreticileri, haute couture, gelinlik ve abiye üreticileri, özel dikim damatlık, iç çamaşır ve mayo üreticileri, mücevher ve saatçiler, teknolojik ev sistemleri, bilgisayar ve ekipmanları, araba, bisiklet ve motorsiklet firmaları, yat ve tekne üreticileri, tatil köyleri, butik oteller, balayı destinasyonları, seyahat acentaları, tur şirketleri, SPA ve wellness, saç tasarımcıları, parfüm üretici ve tüccarları, kozmetik ve güzellik ürünleri, mobilyacılar ve ev dekorasyon firmaları, ev tekstili, bahçe mobilyaları, restaurant ve barlar, mimarlar, emlak ve yatırım firmaları, banka ve finansal kurumlar.

Moda ve Lüks Yaşam haber portalımız iki ayrı domain/alan adında ayrı iki web sitesi olarak yayındadır. Bu nedenle her iki alan adı da Türkçe ve İngilizce olarak farklı teknik bilgilere sahiptir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız