worldweddingguide.com; ülkemizin yurt dışında en tanınmış düğün ve evlilik hazırlıkları haber portalıdır.

 

AMACIMIZ !

Ülkemizdeki düğün ve evlilik hazırlıkları sektörü ile ilgili konularda faaliyet gösteren firmaların internet teknolojisinden yüksek oranda yararlanarak, haber portalımız sayesinde ülkemizdeki ve dünyadaki konuyla ilgili tüm kişi/kuruluşlara tanıtımının yapılması.

KİMLER YARARLANABİLİR ?

Gelinlikçiler, abiyeciler ve moda evleri, damatlık üreticileri, çiçekçiler, düğün organizasyon firmaları, düğün fotoğrafçıları, pastahaneler, iç çamaşır üreticileri, gelin takı ve alyans üreticileri, davetiye baskı firmaları, düğün mekanları, oteller ve balayı destinasyonları, seyahat acentaları ve tur şirketleri, araba kiralama firmaları, hediye üreticileri, ev tekstil ürünleri üreticileri, dans dersi verenler, DJ ve müzik firmaları, çeyizlikçiler, kuaförler, makyözler, mobilya üreticileri, ev dekorasyon firmaları, mimarlar, bankalar ve finans kuruluşları.

Düğün ve Evlilik Hazırlıkları haber portalımız iki ayrı domain/alan adında ayrı iki web sitesi olarak yayındadır. Bu nedenle her iki alan adı da Türkçe ve İngilizce olarak farklı teknik bilgilere sahiptir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız