içerik yayınlama ve içerik hazırlama

Özgün içerik yayınlama , takipçi sağlamanın temel taşıdır.

Somut Medya İnternet verdiği içerik hazırlama ve içerik yayınlama servisleriyle markanızın bilinirliğine, web sitenizin tanıtımına katkıda bulunur.

Konusunda uzman, tecrübeli yazarlarımız tarafından üretilmiş organik/özgün içerik hazırlanır ve Somut Medya İnternet Network’ünde yer alan uygun web sitelerinde yayınlanır.

Bunun için;

  • Bulunduğunuz sektör özellikleri analiz edilip, gerekli rakip incelemeleri yapılarak bir plan oluşturulur.
  • İçerik için gerekli anahtar kelimeler belirlenir.
  • Konusunda uzman, deneyimli yazarlarımız tarafından içerik oluşturulur.
  • İçerik (Arama Motoru Optimizasyonu )SEO uygunluk testinden geçirilir.
  • İçerik, dil ve imla kurallarına uygun olarak hazırlanacaktır.
  • Hazırlanan içerik özgünlük testine tabi tutulur ve 100% özgün içerik olduğu belirlenir.

Doğru hedeflenerek belirlenen anahtar kelime (keyword) , ziyaretçilerin dikkatini çekerek yayınlandıkları mecralardan web sitenize hedeflenmiş ziyaretçi gönderimi sağlayacaklardır.

İçerik yazmakla zaman kaybetmeyecek, konusunda uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan özgün içerik sayesinde kendi esas işinize odaklanabileceksiniz.

İçerik yayınlama hizmetimiz sadece web sitelerinde yayınlama olarak kalmayıp, aynı zamanda yayının gerçekleştirildiği web sitesine ait sosyal medya hesaplarında da paylaşılacaktır.

 

Markanız için özel bir özgün içerik üretimi veya içerik dağıtımı talebiniz halinde lütfen buradan dijitalmedyapazarlama.com  online sipariş oluşturunuz veya buradan somutmedya.com bizimle temasa geçiniz.