Aradığınız Saatler Kapınızda

En Hızlı Kargo Hizmeti ile Aradığınız Saatler Kapınızda.

Dünya üzerinde müdahale edilmeyen tek gerçeklik zamandır. Ancak zamanı şık bir şekilde kolunuzda taşımak, kombinlerinize estetik bir dokunuş yapmasını sağlamak mümkün olabilir. Bunun için kendi tarzınız ile uyumlu saatler tercih edebilirsiniz. Şık bir gece elbisesi için bayanlar deri kordonlu, altın kaplama saat kasası ile modern bir seçim yapabilecekleri gibi çelik kordonlu parıltılı taşlarla hazırlanan şık bir seçim de yapılabilir. Baylar içinde en geniş aksesuar portföyü saat kategorisi olmaktadır. Spor modeller içerisinde sörf  yaparken kullanılan modellerin sokaklarda da kullanılması söz konusu olabilir. Baylar saat seçimlerinde daha çok mekanik özelliklerine, güçlü imaj görünüşlerine ve teknolojilerine önem vermektedir. Baylara özel tasarımları ile pek çok saat markası kaliteli, dayanıklı ve özel tasarım modeller sunabiliyor.

Bir İsviçre markası olan Cortebert saat tasarımları ise vintage esintileri ile tam bir klasik seçim olabilmektedir. Cep saatleri ile de bilinen marka, ilk olarak sadece saat mekanizmaları ile piyasa da var olmaya başlamıştır. Oldukça köklü olan marka 1878 yılından sonra saat üretimine geçmiş ve 1920 yılına kadar gelişmiş teknolojik mekanizmalar üretmiştir. Bu tarih sonrasında ise ultra ince mekanizmalar üretmeye başlayan marka, saat piyasası içerisinde farklılığını bu şekilde ortaya koymuştur. Ancak ilk kol saatleri üretimine 1940 yılında başlamıştır. Ekstra 24 saat göstergeli mekanizması ile özdeşleşen marka, mekanik saat krizi denilen olayda iflas noktasına gelir. Günümüzde İtalyan bir firmanın himayesinde olan marka, özel tasarımları ile klasik tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Tarzı ile çok özel bir saat markası olan Michael fellini saat modelleri de hediye olarak tercih edebileceğiniz özel markalar arasında yer alıyor. Rose altın kaplama detayların saat tasarımlarında çok fazla yer aldığı görülmektedir. Genellikle büyük kadranlı saat modelleri kullanılmaktadır. Bayan modellerde kullanılan parıltılar çok hoş bir estetik oluşturmakta ve altın kaplama detaylar ile tasarımlar göz alıcı bir şıklık kazanmaktadır. Kırmızı gibi farklı renk tonlarında bayanlara özel deri kordon seçenekleri de sunulabiliyor. Marka fiyat aralığı olarak ta ekonomik fiyatları ile tercih edilebilir. Son zamanların en gözde modelleri arasında yer alan hasır tasarımlı kordonlarda marka kendine has üslubu ile yorumlamış olmaktadır. Tamamen altın kaplama olarak hazırlanan bu modellerde kordon kısımları ince olmakta ve bayanların narin bileklerinde estetik ve zarif imajlar oluşturmaktadır. Saat seçimlerinizde kendi tarzınıza ve kullanımlarınıza özel tercihler yaparak uyumlu kombinler elde edebilirsiniz.