Somut Medya İnternet Network içinde yer alan portallarımız buraya kadar gördüklerinizle sınırlı değil.

Yalnız İngilizce olarak yayında olan iki kardeş sitemiz daha var.

 

jewelrytrendsetter.com mücevher sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası kurum ve firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

jewelrytrendsetter.com mücevher ve takı üretimine ilişkin altın, gümüş, elmas, değerli ve yarı değerli taşlar, kıymetli taş ve yarı değerli taş üreticileri, saat üretici ve distribütörleri, yan sanayi malzeme ve ekipman üreticiler, kuyumcu yazılımcıları, güvenlik araçları, vitrin malzemeleri ve aksesuarlar, sektörel dergiler, dernek ve kuruluşların iletişimlerinin, haber ve basın bültenlerinin yayınlanabileceği bir dizindir.

Bu sitedeki tüm bilgiler İngilizce yayınlanmakta ve üyelik gerektirmeden izlenebilmektedir.

 

 

weddingtrendsetter.com evlilik ve düğün sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

weddingtrendsetter.com özellikle gelinlik, damatlık, davetiye, nedime elbiseler, düğün takıları, saat, alyanslar, düğün pastaları, balayı alternatifleri, düğün organizasyonları, vs konularında çalışan firmaların iletişim , haber ve basın bültenlerinin yayınlandığı uluslararası bir platformdur.

Gelin ve Damatlar yorucu geçen evlilik hazırlıkları süresini weddingtrendsetter.com ile çok daha kolay atlatabilirler. Aynı zamanda şirketler ürün ve hizmetlerini uluslararası alanda tanıtım imkanı ve yeni pazarlama fırsatı bulabilirler. weddinggtrendsetter.com Gelin ve Damatlar için vazgeçilmez bir referans kaynağıdır.

Bu sitedeki tüm bilgiler İngilizce olup izlemek için üyelik gerekmemektedir.

 

Her iki sitemiz için detay bilgi almak için lütfen tıklayınız.