Marka bilinirliği nedir?

Dijital medya pazarlama; Dijital kanal adını verdiğimiz “internet” üzerinden pazarlama faaliyetidir.

Tek bir kelime ile , yani “İnternet” tanımladığımız bu kanal kendi içerisinde yepyeni alt kanallar üretmektedir. Sosyal medya, mobil platformlar, web siteleri …..

Bu kanal üzerinden satış yapabildiğiniz gibi özellikle marka bilinirliğinizi artırma yolunda ciddi çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle küçük ölçekli firmalar büyük tanıtım pazarlama bütçelerine sahip olmadıkları için bu kanalları optimum kullanarak en yüksek verimi elde edebilirler.

Marka bilinirliği nedir?

Bu kanallardan günümüzde en popüler olarak kullanılan sosyal medya hesapları. Sosyal medya dediğiniz zaman özellikle ülkemizde tanınmış olan Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Instagram, Linkedin sayılabilir. Ayrıca dünyada kullanılan çok daha çeşitli uygulamalar da mevcut. Facebook’ta beğeni kazanmak, Twitter’de takipçi sahibi olmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu alanda başarı için çok çalışmak ve sabırlı olmak gerekiyor.

Ancak doğal olarak her kanal kendine göre bir uzmanlık gerektiriyor. Bu konuda tecrübe sahibi olmak, gerçekten emek harcamak gerekiyor. Teknik bilgi gerektiren konular küçük ölçekli firma sahiplerini yoracak zahmetli işlerdir. Ayrıca sosyal medya hesaplarından yapılacak paylaşımların takip edilmesi, ziyaretçilerden gelecek soruların vakit geçirmeksizin yanıtlanması gereklidir.

İşte bu sebeple sizi dijital medya pazarlama dükkanımıza davet ediyoruz. Burada hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun çözümü bulabileceğinize inanıyoruz.

Hemen arayın detaylı bilgi verelim.